Přihlášení partnera
!!! DEVELOPMENT !!! DEVELOPMENT !!! DEVELOPMENT !!! DEVELOPMENT !!! DEVELOPMENT !!! DEVELOPMENT !!!

Elektrotechnik

Pro naše oddělení elektronické výroby hledáme technika na pozici elektrotechnik automatické osazovací linky pro plošné spoje.

Náplň práce:

  • příprava dat a programování  osazovacích automatů
  • obsluha celé SMD linky
  • optická inspekce osazených plošných spojů
  • zpracování technické dokumentace
  • Požadujeme:

    • základní znalost elektronických součástek
    • preciznost
    • samostatnost
    • uživatelská práce s PC
    • Nabízíme:

      • flexibilní pracovní dobu
      • příspěvek na stravování
      • Vaše životopisy prosím posílejte na obchod@seapraha.cz

Programátor

Pro naše vývojové oddělení hledáme programátory se zaměřením na:

  • Vývoj desktopových, mobilních aplikací ve Visual Studio
  • Aplikace vytvořené pomocí Xamarinu
  • Vývoj SW pro procesory ARM v C, C++

Nabízíme:

Praxe nutná není, vhodné i pro absolventy.

Vaše životopisy prosím posílejte na obchod@seapraha.cz .